Home
Kartki
Tapety
Dowcipy
Życzenia
Opisy
SMSy
Sennik
w Kinach
Konkursy
Filmiki
Gry
Teledyski
Rozmówki
Społecz.
Puzzle
Forum
Online:
1001
Kartki online:
10
STWÓRZ
Własną kartkę
ZNAJDŹ
Gotową kartkę
REKLAMA
Z okazji Twego święta, życzę Ci kolejnych dni, miesięcy i lat pełnych miłości i radości, ciągłego uśmiechu na twarzy, jak również tego, żebyś potrafił cieszyć się z życia w każdym jego momencie, aby udało Ci się wszystko, co zaplanowałeś, o czym zamarzyłeś, i aby nie opuszczała Cię wytrwałość w dążeniu do celu i pogoda ducha na co dzień. Życzy Agata
Nie zapomnij zmienić
Życzy TWOJE IMIĘ
Stwórz kartke na telefonie
Stwórz własną kartkę oraz wyślijją jednym kliknięciem przez MMS, Email, Twitter, Instalgram lub pobierz!
Pobierz aplikację!
Wiązanka balonów.
Tagi: życzenia, urodziny, balony
Urodzinowe
Życzę Ci, aby wszystko to, co do tej pory wydawało Ci się nieosiągalne stało się jednym z elementów Twojej codzienności.
...............
Dużo radości i imprez do rana,
fajnego faceta a nie barana.
Dużo słodkości, powiewu miłości,
ekstazy bez liku, miliona w kapelusiku.
...............
Wszystkiego najlepszego. Stoliczka zaczarowanego co spełni wszystkie: sny, marzenia i pragnienia!
...............
W tym niezwykłym dniu życzę Ci, aby na Twojej twarzy zawsze gościł uśmiech, abyś osiągnęła wszystko to, co sobie założyłaś i by nigdy nie zabrakło Ci ciepła kogoś bliskiego. Ponad wszystko życzę Ci zaś spełnienia najskrytszych marzeń i wielu niezapomnianych wrażeń.
...............
Urodzinki dzisiaj Twoje,
śpieszą na nie gości roje.
Śpieszy ptaszek i robaczek,
chyżo zdąża sam ślimaczek.
Pragną szczęścia życzyć Ci,
oraz samych pięknych dni.
Niosą całe świata piękno,
przecież dzisiaj Twoje święto.
...............
Życzę Ci słońca na naszym niebie,
smaku, zapachu w codziennym chlebie,
ptaków, motyli i chwil radosnych,
a w sercu zawsze zielonej wiosny!
...............
REKLAMA
Życzę Ci byś nigdy nie wyrosła z marzeń i zawsze potrafiła cieszyć się nawet najmniejszymi sprawami i sukcesami.
...............
Z uśmiechem patrz do góry, łap w swe dłonie chmury, ścigaj wiatr na łące, za przyjaciela miej słońce.
...............
Drogi ...
Nie zamierzam cię przygnębiać tym, że kolejny rok z twego życia minął i nieubłaganie zbliżasz się do "końca swoich dni" - po prostu robi się z ciebie stary dziad i tyle, więc nie będę cię zanudzać jakimiś życzeniami w stylu wszystkiego najlepszego... Dużo zdrówka... Samych szóstek... Czy może: pociechy z wnucząt... Nie, nie, ja taka nie jestem! Urodziny to żaden powód do radości (no z wyjątkiem tych prezentów :-)) ale nie załamuj się, pomyśl sobie, że niektórzy mają gorzej np: mają po osiemnaście lat i mogą legalnie zatruwać swój organizm alkoholem i tytoniem albo czymkolwiek dozwolonym od lat osiemnastu - i co w tym takiego fajnego? Żadna frajda. Co innego iść do sklepu i kupować alkohol będąc niepełnoletnim, dzięki temu sklep może dostać karę za sprzedaż alkoholu nieletniemu - i to jest właśnie fajne! Albo co zabawnego jest w tym, że możesz zrobić sobie prawo jazdy i zupełnie legalnie jeździć samochodem po mieście? To nie jest wcale zabawne. Zabawne byłoby jeżdżenie samochodem ojca, bez jego pozwolenia i bez żadnych papierów, które uprawniają cię do prowadzenia jakiegokolwiek pojazdu - to jest cool! Fajne jest też to, że gdy zrobisz sobie tatuaż, rodzice zaczną gadkę typu "będziesz spał pod mostem" (czy gdziekolwiek indziej np: bagażnik samochodu - zależy od inwencji twórczej i stopnia złości rodziców) no i właśnie fajne w tym jest to, że te gadki są rzucane na wiatr, bo do osiemnastego roku życia rodzice się tobą opiekują (są twoimi opiekunami prawnymi) no i z domu to raczej cię nie wyrzucą (bo niezbyt mogą).
Co jest fajnego w tym, że się starzejemy? Nic! Po prostu nic! Więc ciesz się młodością póki możesz!
...............
Dziś w magiczny wiek swój wchodzisz,
stąd życzenia ślę mój drogi:
zdrowia, szczęścia i miłości,
doznań wielu i radości.
Choć 50 lat minęło
wciąż tak samo bliski jesteś,
nie zmieniło się nic przecież
choć włos siwy masz na skroni.
...............
Rodzina śle Ci życzenia, zdrowia,
szczęścia, w miłości powodzenia, by się
spełniło o czym marzysz, byś czuła w
serduszku tą miłość, którą przyjaciół
darzysz. Niech ten dzień będzie
szczególnie piękny ten dzień i cały
następny rok uśmiechnięty.
...............
Korzystaj z życia ile wlezie,
szalej na maksa na każdej imprezie,
podbijaj serca facetów nadzianych,
tych zwariowanych i tych kochanych.
Życzę Ci dużo zdrówka oczywiście,
żebyś czuła się po prostu fantastycznie.
Nie zmieniaj się w ogóle,
inaczej napadną mnie serca bóle,
bo jesteś laska niesamowita,
aurą przebojowości okryta.
Więc staruszko pozostań sobą
i dalej bądź pięknej (miejscowość) ozdobą.
...............
Kartki online:
10
All online:
1001
Zalogowanych:
0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0063s, odsłon: , 23:01:49