REKLAMA
Nie zapomnij zmienić Życzy TWOJE IMIĘ

Urodzinowe koty.

Tagi: Koty, wszystkiego najlepszego

Dziś swą Twoje urodziny,
nie czuj więc poczucia winy.
Baw się, harcuj, pij do woli,
i używaj swej swawoli.
Wszystko o czym dzisiaj marzysz,
niech się w końcu Ci przydarzy.
...............
Życzę sukcesów i przyjemności,
życzę uśmiechu i pomyślności,
życzę zdróweczka i dobrej pracy,
niech Cię polubią wszyscy rodacy.
...............
Z okazji imienin życzę Ci, abyś zawsze wytrwale dążyła do celu, nigdy się nie poddawała i nie zapominała o tym, że jesteś dla mnie kimś naprawdę wyjątkowym.
...............
Uśmiechu w każdej sekundzie,
radości w każdej minucie,
przyjaźni w każdej godzinie,
szczęścia każdego dnia,
miłości przez całe życie!
Najlepszego z okazji imienin!
...............
Jakie złożyć Ci życzenia,
by warte były Twego imienia?
Ty najlepiej znasz marzenia,
których wyglądasz spełnienia.
...............
Kochana! Niech życie Twoje
uśmiechem szczęścia zawsze jaśnieje,
a los najmilsze niech spełnia nadzieje!
Dla Ciebie pociech niech płyną zdroje,
zawsze jak róża bądź świeżą i zdrową
i niech wśród dziewczyn zwą Cię królową!
...............
REKLAMA
Dużo szczęścia pomarańczy niech ci Hitler nago tańczy!

...............
Nie będę ci życzyła tego, co nie możliwe. Nie wyślę ci kwiatów i czekoladek, lecz z całego serca ci pożyczę zdrowia mnóstwo, bo to najważniejsze. Szczęśliwej rodziny, bo to napędza życie. Uśmiechu na twarzy na co dzień, byś zarażał nim innych:)
A jeśli to wszystko będziesz miał, to reszta sama zapuka do twych drzwi:)
Pozdrawiam cie ciepluchno i wielu lat w szczęściu ci życzę


...............
Niech ptaki brokat gwiazd Ci przyniosą,
niech ranek Twoją twarz obmyje rosą,
niech Bóg da Ci wiarę i łaski ukryte
- ja na imieniny dam swe serce skryte.
...............
Pomarańcze i banany,
niech Ci tańczą dzionek cały,
niech wesoło ćwierka ptaszek,
goście niech naniosą flaszek,
hipopotam zejdzie z drzewa,
niechaj Doda Ci zaśpiewa,
Uśmiech towarzyszy wiernie,
moc uścisków masz ode mnie.
...............
Dzień Urodzin jak dzień każdy
jest dla Ciebie bardzo ważny
jest to bowiem święto Twoje,
więc życzenia przyjmij moje:
Zdrowia, szczęścia, pomyślności
i w miłości wzajemności.
...............
Drogi ...
Nie zamierzam cię przygnębiać tym, że kolejny rok z twego życia minął i nieubłaganie zbliżasz się do "końca swoich dni" - po prostu robi się z ciebie stary dziad i tyle, więc nie będę cię zanudzać jakimiś życzeniami w stylu wszystkiego najlepszego... Dużo zdrówka... Samych szóstek... Czy może: pociechy z wnucząt... Nie, nie, ja taka nie jestem! Urodziny to żaden powód do radości (no z wyjątkiem tych prezentów :-)) ale nie załamuj się, pomyśl sobie, że niektórzy mają gorzej np: mają po osiemnaście lat i mogą legalnie zatruwać swój organizm alkoholem i tytoniem albo czymkolwiek dozwolonym od lat osiemnastu - i co w tym takiego fajnego? Żadna frajda. Co innego iść do sklepu i kupować alkohol będąc niepełnoletnim, dzięki temu sklep może dostać karę za sprzedaż alkoholu nieletniemu - i to jest właśnie fajne! Albo co zabawnego jest w tym, że możesz zrobić sobie prawo jazdy i zupełnie legalnie jeździć samochodem po mieście? To nie jest wcale zabawne. Zabawne byłoby jeżdżenie samochodem ojca, bez jego pozwolenia i bez żadnych papierów, które uprawniają cię do prowadzenia jakiegokolwiek pojazdu - to jest cool! Fajne jest też to, że gdy zrobisz sobie tatuaż, rodzice zaczną gadkę typu "będziesz spał pod mostem" (czy gdziekolwiek indziej np: bagażnik samochodu - zależy od inwencji twórczej i stopnia złości rodziców) no i właśnie fajne w tym jest to, że te gadki są rzucane na wiatr, bo do osiemnastego roku życia rodzice się tobą opiekują (są twoimi opiekunami prawnymi) no i z domu to raczej cię nie wyrzucą (bo niezbyt mogą).
Co jest fajnego w tym, że się starzejemy? Nic! Po prostu nic! Więc ciesz się młodością póki możesz!
...............
Kartki online: 12
All online: 817
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0276s, odsłon: , 05:24:54