Home
Kartki
Tapety
Dowcipy
Życzenia
Opisy
SMSy
Sennik
w Kinach
Konkursy
Filmiki
Gry
Teledyski
Rozmówki
Społecz.
Puzzle
Forum
Online:
1033
Kartki online:
12
STWÓRZ
Własną kartkę
ZNAJDŹ
Gotową kartkę
REKLAMA
Siostrzyczko Gdy rano wstałam i w okno spojrzałam,usłyszałam głos ptaszyny,źe dziś są Twoje Imieniny, dlatego winszuje.winszuje i winszować nie przestane póki całusa od Ciebie nie dostane. Życzy Ewelina z rodziną
Nie zapomnij zmienić
Życzy TWOJE IMIĘ
Stwórz kartke na telefonie
Stwórz własną kartkę oraz wyślijją jednym kliknięciem przez MMS, Email, Twitter, Instalgram lub pobierz!
Pobierz aplikację!
Różowe tulipany.
Tagi: kwiaty, tulipany, urodziny, okoliczność
Imieninowe
Dzień kobiet
Dzień matki
Urodzinowe
Wielkanocne
Miłosne
Abyś była uśmiechnięta w dniu tak ważnego święta.
Abyś mimo biegu lat, zawsze kochała cały świat.
Abyś duchem młoda była i z problemów nic sobie nie robiła.
...............
Bądź zawsze kochana przez świat,
taka jak bukiet, piękna jak róża bez wad.
Bądź iskierką w mym życiu,
blaskiem słoneczka na niebie.
...............
Życzę Ci byś nigdy nie wyrosła z marzeń i zawsze potrafiła cieszyć się nawet najmniejszymi sprawami i sukcesami.
...............
Kiedy Cię pierwszy raz ujrzałam
radością rozbłysły mi powieki,
wtedy Cię pokochałam
i będę kochać na wieki.
...............
Wielkiej, świątecznej radości,
na stole dóbr obfitości,
jajeczka święconego,
mocno zakrapianego!
...............
Przyjdę do Ciebie z powiewem wiatru,
co wpadnie przez okno po letniej burzy.
Przyjdę do Ciebie z ciepłym wspomnieniem,
gdy sen Twe oczy wieczorem zmruży.
Przyjdę do Ciebie z kroplami rosy,
kiedy o świcie słońce Cię zbudzi.
Przyjdę do Ciebie z zapachem kwiatów,
drogą usłaną płatkami róży.
...............
REKLAMA
Poprzez łąki, dolinami,
biegnie kangur z życzeniami.
Spieszy się, by być na czas.
Wie, że dziś urodzinki masz!
Serdeczne życzonka
samego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka,
uśmiechu na twarzy
i wszystkiego o czym marzysz.
...............
Nie życzę Ci życia bez przeszkód, bo było by ono bez smaku, bez zapachu, bez sensu. Lecz życzę Ci, abyś pokonała każdą przeszkodę i dotarła do celu.
Nie życzę Ci życia bez łez, ale życzę Ci, aby były one tylko ze szczęścia!
...............
Drogi ...
Nie zamierzam cię przygnębiać tym, że kolejny rok z twego życia minął i nieubłaganie zbliżasz się do "końca swoich dni" - po prostu robi się z ciebie stary dziad i tyle, więc nie będę cię zanudzać jakimiś życzeniami w stylu wszystkiego najlepszego... Dużo zdrówka... Samych szóstek... Czy może: pociechy z wnucząt... Nie, nie, ja taka nie jestem! Urodziny to żaden powód do radości (no z wyjątkiem tych prezentów :-)) ale nie załamuj się, pomyśl sobie, że niektórzy mają gorzej np: mają po osiemnaście lat i mogą legalnie zatruwać swój organizm alkoholem i tytoniem albo czymkolwiek dozwolonym od lat osiemnastu - i co w tym takiego fajnego? Żadna frajda. Co innego iść do sklepu i kupować alkohol będąc niepełnoletnim, dzięki temu sklep może dostać karę za sprzedaż alkoholu nieletniemu - i to jest właśnie fajne! Albo co zabawnego jest w tym, że możesz zrobić sobie prawo jazdy i zupełnie legalnie jeździć samochodem po mieście? To nie jest wcale zabawne. Zabawne byłoby jeżdżenie samochodem ojca, bez jego pozwolenia i bez żadnych papierów, które uprawniają cię do prowadzenia jakiegokolwiek pojazdu - to jest cool! Fajne jest też to, że gdy zrobisz sobie tatuaż, rodzice zaczną gadkę typu "będziesz spał pod mostem" (czy gdziekolwiek indziej np: bagażnik samochodu - zależy od inwencji twórczej i stopnia złości rodziców) no i właśnie fajne w tym jest to, że te gadki są rzucane na wiatr, bo do osiemnastego roku życia rodzice się tobą opiekują (są twoimi opiekunami prawnymi) no i z domu to raczej cię nie wyrzucą (bo niezbyt mogą).
Co jest fajnego w tym, że się starzejemy? Nic! Po prostu nic! Więc ciesz się młodością póki możesz!
...............
Jak długo żyć będę
tak długo kochać Cię będę,
a gdy me serce bić przestanie
wtedy się z Tobą rozstanę.
...............
Bądź piękny jak bożonarodzeniowe drzewko.
Bądź szczęśliwy jak uszka w barszczu.
Nie trzęś się jak karp w galarecie.
Nie rozsypuj się jak siano pod stołem.
...............
Nad promień słońca i barwne kwiatki
stokrotnie milszy jest uśmiech Matki.
Mamo, Mamo, Coś Ci dam!
Małe serce, które mam!
Mamo, Mamo, żyj 100 lat!
...............
Kartki online:
12
All online:
1033
Zalogowanych:
0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0093s, odsłon: , 05:52:23