REKLAMA
Nie zapomnij zmienić Życzy TWOJE IMIĘ

Kartka urodzinowa prezent.

Tagi: urodziny, prezent

W dniu Twych urodzin, w dniu Twego święta niech buzia Twa będzie uśmiechnięta, przez cały czas jak słoneczko na niebie, bo serduszko, KOCHAMY Ciebie!
...............
Miej humor i dobry byt
i przyjemności bądź syt!
Niech rajem ziemskim Ci świat
ozdobi chwile Twych lat!
A gdy Ci żonkę da los,
niech przy niej będzie i złota trzos!
...............
Drogi ...
Nie zamierzam cię przygnębiać tym, że kolejny rok z twego życia minął i nieubłaganie zbliżasz się do "końca swoich dni" - po prostu robi się z ciebie stary dziad i tyle, więc nie będę cię zanudzać jakimiś życzeniami w stylu wszystkiego najlepszego... Dużo zdrówka... Samych szóstek... Czy może: pociechy z wnucząt... Nie, nie, ja taka nie jestem! Urodziny to żaden powód do radości (no z wyjątkiem tych prezentów :-)) ale nie załamuj się, pomyśl sobie, że niektórzy mają gorzej np: mają po osiemnaście lat i mogą legalnie zatruwać swój organizm alkoholem i tytoniem albo czymkolwiek dozwolonym od lat osiemnastu - i co w tym takiego fajnego? Żadna frajda. Co innego iść do sklepu i kupować alkohol będąc niepełnoletnim, dzięki temu sklep może dostać karę za sprzedaż alkoholu nieletniemu - i to jest właśnie fajne! Albo co zabawnego jest w tym, że możesz zrobić sobie prawo jazdy i zupełnie legalnie jeździć samochodem po mieście? To nie jest wcale zabawne. Zabawne byłoby jeżdżenie samochodem ojca, bez jego pozwolenia i bez żadnych papierów, które uprawniają cię do prowadzenia jakiegokolwiek pojazdu - to jest cool! Fajne jest też to, że gdy zrobisz sobie tatuaż, rodzice zaczną gadkę typu "będziesz spał pod mostem" (czy gdziekolwiek indziej np: bagażnik samochodu - zależy od inwencji twórczej i stopnia złości rodziców) no i właśnie fajne w tym jest to, że te gadki są rzucane na wiatr, bo do osiemnastego roku życia rodzice się tobą opiekują (są twoimi opiekunami prawnymi) no i z domu to raczej cię nie wyrzucą (bo niezbyt mogą).
Co jest fajnego w tym, że się starzejemy? Nic! Po prostu nic! Więc ciesz się młodością póki możesz!
...............
Wszystko co było Twoim marzeniem,
co jest i będzie w przyszłości,
niech nie mija z cichym westchnieniem,
lecz się spełni w całości.
Wszystko, co piękne i upragnione,
niech będzie w Twoim życiu spełnione!
...............
100 lat!
Bardzo wielkiego
tortu urodzinowego,
świeczek zapalonych,
marzeń spełnionych,
i niech Ci zawsze
świeci słoneczko...
Moja Ty ukochana króweczko.
...............
Wyobraź sobie, że jesteś drzewem pośród miliona innych drzew, pośród lasu. Każdy jednak, kto idzie na spacer wybiera sobie za cel dotarcie właśnie do Ciebie.
Latem, by schronić się w Twym cieniu i posłuchać najliczniejszych ptaków na Twych gałęziach.
Zimą, by podziwiać Twój oślepiający blask szronu na najbardziej urodziwych igłach i korze. Wyobraź sobie, że jesteś drzewem, które ma moc, które służy innym i nawet, gdy będzie już stare ogrzeje czyjeś roześmiane twarze.
Życzę Ci kochanie, byś zawsze był postrzegany przez innych oraz siebie samego jakie takie stare dobre drzewo, które żadne inne drzewo nie zastąpi ze względu na swą wyjątkowość i wysoką jakość.
...............
REKLAMA
W dniu Twych urodzin posyłam życzenia,
jakich dotąd nie składał Ci nikt,
by szczęście Ci ścieliło drogę przeznaczenia,
a miłość i wierność wiodły w przyszłe dni!
...............
Na początek dnia urodzinowego,
wyśle Tobie coś miłego,
promyk słonka na błękicie,
by Ci uprzyjemniał życie,
krople rosy na trawniku,
szczęścia dadzą Ci bez liku.
Śpiew słowika nad Twą głową,
uśmiech, całus dobre słowo,
i życzenia z serca mego
dnia cudnego, wesołego.
...............
Wszystkiego najlepszego. Stoliczka zaczarowanego co spełni wszystkie: sny, marzenia i pragnienia!
...............
Żyj nam w miłości i zdrowiu,
poznaj, co to jest szczęście
i przekaż je innym ludziom,
by było zawsze i wszędzie.
...............
Mówisz mi, że jestem brzydki,
mówisz mi, że jestem niski,
mówisz mi, że jestem głupi,
a tak naprawdę to ja jestem
szczery, opiekuńczy, miły !
Potrzebuję twej otuchy, dlatego
z całego mego serca.
Życzę Ci wszystkiego najlepszego!
...............
Rośnij duża, dzielna, zdrowa,
w 100% odlotowa.
Śmiej się dużo, ucz się mało,
na klasówkach ściągaj śmiało.
Pij wiele, jak najlepsi przyjaciele.
Kochaj szczerze, a swą duszę Ci powierzę.
...............
Kartki online: 12
All online: 858
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0289s, odsłon: , 03:44:10