Pobierz aplikację!
Stwórz własną kartkę oraz wyślijją jednym kliknięciem z telefonu na FB, Whatsapp, MMS, Email, Twitter lub zapisz jako zdjęcie
Home
Kartki
Tapety
Dowcipy
Życzenia
Opisy
SMSy
Sennik
w Kinach
Konkursy
Filmiki
Gry
Teledyski
Rozmówki
Społecz.
Puzzle
Forum
Online:
1039
Kartki online:
11
STWÓRZ
Własną kartkę
ZNAJDŹ
Gotową kartkę
REKLAMA
Nie możemy Ci posłać żywych róż kwitnących, posyłamy Ci tylko kilka słów gorących. Życzymy Ci szczęścia, wiele radości, stu lat życia i pomyślnej przyszłości. Niech los z oczu jednej łzy nie wyciśnie i niech Ci się w życiu układa pomyślnie. Życzą Monika i Julcia
Nie zapomnij zmienić
Życzy TWOJE IMIĘ
Stwórz kartke na telefonie
Stwórz własną kartkę oraz wyślijją jednym kliknięciem przez MMS, Email, Twitter, Instalgram lub pobierz!
Pobierz aplikację!
Kartka urodzinowa prezent.
Tagi: urodziny, prezent
Imieninowe
Urodzinowe
Samych pogodnych i przepełnionych nadzieją dni, pełnych miłości i ciepła, a także wytrwałości w dążeniu do każdego, nawet najbardziej odległego celu.
...............
Idź śmiało przez życie,
miej wesołą minkę,
łap szczęście za ogon
i duś jak cytrynkę.
...............
Bądź jak jesteś odlotowa,
bądź jak jesteś tak czadowa,
miej pieniędzy całe worki
niech cię omijają korki,
miej faceta to zabawy,
i ciągotki to zdobycia sławy.
...............
W tym szczególnym dniu,
życzę Ci prezentów stu.
Wiele szczęścia i radości
oraz znakomitych gości.
...............
Dużo zdrowia, pomyślności,
dużo szczęścia i radości.
Dużo kumpli i kumpelek,
dużo butów i skarpetek
i prezentów wielką fale
na urodzinowe bale.
...............
W dniu Twych urodzin, moja kochana, Życzę Ci pięknych chwil już od rana. Lekkich wieczorów i miękkich nocy, niech nigdy blasku nie tracą Twe oczy. Aby wszystkie cudowne dni w żółwim tempie upływały Ci. By co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały, a słońca promyki w Twym sercu igrały.
...............
REKLAMA
Bombowej osobie w szczególny dzień,
moc wystrzałowych życzeń!
Detonacji dobrego humoru,
podmuchu sprzyjających wiatrów,
wybuchu uśmiechu,
eksplozji radości składa ,,,
...............
Drogi ...
Nie zamierzam cię przygnębiać tym, że kolejny rok z twego życia minął i nieubłaganie zbliżasz się do "końca swoich dni" - po prostu robi się z ciebie stary dziad i tyle, więc nie będę cię zanudzać jakimiś życzeniami w stylu wszystkiego najlepszego... Dużo zdrówka... Samych szóstek... Czy może: pociechy z wnucząt... Nie, nie, ja taka nie jestem! Urodziny to żaden powód do radości (no z wyjątkiem tych prezentów :-)) ale nie załamuj się, pomyśl sobie, że niektórzy mają gorzej np: mają po osiemnaście lat i mogą legalnie zatruwać swój organizm alkoholem i tytoniem albo czymkolwiek dozwolonym od lat osiemnastu - i co w tym takiego fajnego? Żadna frajda. Co innego iść do sklepu i kupować alkohol będąc niepełnoletnim, dzięki temu sklep może dostać karę za sprzedaż alkoholu nieletniemu - i to jest właśnie fajne! Albo co zabawnego jest w tym, że możesz zrobić sobie prawo jazdy i zupełnie legalnie jeździć samochodem po mieście? To nie jest wcale zabawne. Zabawne byłoby jeżdżenie samochodem ojca, bez jego pozwolenia i bez żadnych papierów, które uprawniają cię do prowadzenia jakiegokolwiek pojazdu - to jest cool! Fajne jest też to, że gdy zrobisz sobie tatuaż, rodzice zaczną gadkę typu "będziesz spał pod mostem" (czy gdziekolwiek indziej np: bagażnik samochodu - zależy od inwencji twórczej i stopnia złości rodziców) no i właśnie fajne w tym jest to, że te gadki są rzucane na wiatr, bo do osiemnastego roku życia rodzice się tobą opiekują (są twoimi opiekunami prawnymi) no i z domu to raczej cię nie wyrzucą (bo niezbyt mogą).
Co jest fajnego w tym, że się starzejemy? Nic! Po prostu nic! Więc ciesz się młodością póki możesz!
...............
Życzę Tobie, aby najpiękniejszy sen kierował Twoim życiem, a serce przepełniała radość i oczywiście miłość. Mam nadzieję, że nigdy nie zaznasz cierpienia, a troski będą tylko wspomnieniem. I oczywiście życzę Ci samych pogodnych poranków i spełnienia najskrytszych marzeń.
...............
Niech Twe życie słodko płynie,
miodem, słońce, dobrym winem.
Niech Twój uśmiech wszędzie słynie
w parku, w szkole i przed kinem.
W dniu rocznicy Twego urodzenia,
przyjmij ode mnie te życzenia.
...............
Prezentów jak lodu,
dwoch par kawioru,
trzech sprzątaczek,
i dwóch pomywaczek
...............
Zdrowie
by było i pomyślnie ci służyło,
szczęście by nie omijało
radość w sercu ci dawało.
Wraz z nadzieją niech tam kroczy,
niechaj wiatr nie wieje w oczy.
Wiarę w miłość niech ci daje.
by pachniało zawsze majem...
...............
Kartki online:
11
All online:
1039
Zalogowanych:
0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0076s, odsłon: , 20:16:04