Home
Kartki
Tapety
Dowcipy
Życzenia
Opisy
SMSy
Sennik
w Kinach
Konkursy
Filmiki
Gry
Teledyski
Rozmówki
Społecz.
Puzzle
Forum
Online:
783
Kartki online:
11
STWÓRZ
Własną kartkę
ZNAJDŹ
Gotową kartkę
REKLAMA
Dziś w Uroczystość Ofiarowania Pańskiego obchodzimy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Dlatego życzę Tobie Bracie Janku zdrowia, pokoju serca, radości z wytrwałego podążania drogą świętości za Jezusem. Dziękuje Bogu za dar Twojego powołania i modlę się, by nie zabrakło powołań w Twoim zgromadzeniu TDŚ. Życzę Tobie i wszystkim osobom konsekrowanym z TDŚ aby tajemnica miłosnego oddania serca i zaufania Jezusowi, rozświetlała każdego poranka Twoje wybory, czyniła jarzmo życia słodkim i jego brzemię lekkim. Bądź nadal autentycznym świadkiem Jezusa w dzisiejszym świecie. Dziękując Bogu za dar życia konsekrowanego życzę Tobie i wszystkim Braciom Zakonnym z TDŚ, podążania rozświetloną światłem Ducha Świętego drogą! By dobry Bóg napełnił Twoje i Wasze serca głęboką pewnością, że zostały wybrane, aby kochać, wielbić Boga i służyć ludziom dążąc do świętości. Życzy:Mariusz.
Nie zapomnij zmienić
Życzy TWOJE IMIĘ
Stwórz kartke na telefonie
Stwórz własną kartkę oraz wyślijją jednym kliknięciem przez MMS, Email, Twitter, Instalgram lub pobierz!
Pobierz aplikację!
Brązowa kwiecista kartka.
Tagi: podziękowanie, wdzięczność, dziękuję
Imieninowe
Urodzinowe
Dziś są Twoje imieninki,
Przyjmij uśmiech swej dziewczynki,
Rano uśmiech i śniadanie,
A wieczorem całowanie.
...............
Jest co roku taki dzień,
kiedy troski idą w cień.
Więc z okazji tego dnia,
posłuchaj czego życzę Ci ja.
Dużo szczęścia, moc radości,
mało smutku, pomyślności.
Aby to o czym marzysz się spełniło,
a to co kochasz Twoje na zawsze było.
...............
Dziś obchodzisz ważny dzień,
więc niech ziści Ci się sen,
w którym spełniasz swe marzenia,
a los piasek w złoto zmienia.
...............
Nie możemy Ci posłać żywych róż kwitnących,
posyłamy Ci tylko kilka słów gorących.
Życzymy Ci szczęścia, wiele radości,
stu lat życia i pomyślnej przyszłości.
Niech los z oczu jednej łzy nie wyciśnie
i niech Ci się w życiu układa pomyślnie.
...............
Mówisz mi, że jestem brzydki,
mówisz mi, że jestem niski,
mówisz mi, że jestem głupi,
a tak naprawdę to ja jestem
szczery, opiekuńczy, miły !
Potrzebuję twej otuchy, dlatego
z całego mego serca.
Życzę Ci wszystkiego najlepszego!
...............
Szczęścia, by każdy dzień przynosił radość
Radości, by uśmiech nie znikał z Twojej twarzy
Uśmiechu, by przeganiał zmartwienia
Beztroski, by żyć w pomyślności i zdrowiu
Pomyślności i zdrowia, by realizować marzenia
Spełnienia marzeń, by odnaleźć szczęście...
...............
REKLAMA
Z uśmiechem patrz do góry, łap w swe dłonie chmury, ścigaj wiatr na łące, za przyjaciela miej słońce.
...............
W tym dniu należącym wyłącznie do Ciebie pragnę zaofiarować Tobie wszystkie wspaniałości tego świata, a Ty spośród nich wybierz te, które przyniosą Ci radość, miłość i szczęście.
...............
W urodziny Twoje życzę Ci,
Serce moje, miłości i kochania
aż do naszego skonania
...............
Drogi ...
Nie zamierzam cię przygnębiać tym, że kolejny rok z twego życia minął i nieubłaganie zbliżasz się do "końca swoich dni" - po prostu robi się z ciebie stary dziad i tyle, więc nie będę cię zanudzać jakimiś życzeniami w stylu wszystkiego najlepszego... Dużo zdrówka... Samych szóstek... Czy może: pociechy z wnucząt... Nie, nie, ja taka nie jestem! Urodziny to żaden powód do radości (no z wyjątkiem tych prezentów :-)) ale nie załamuj się, pomyśl sobie, że niektórzy mają gorzej np: mają po osiemnaście lat i mogą legalnie zatruwać swój organizm alkoholem i tytoniem albo czymkolwiek dozwolonym od lat osiemnastu - i co w tym takiego fajnego? Żadna frajda. Co innego iść do sklepu i kupować alkohol będąc niepełnoletnim, dzięki temu sklep może dostać karę za sprzedaż alkoholu nieletniemu - i to jest właśnie fajne! Albo co zabawnego jest w tym, że możesz zrobić sobie prawo jazdy i zupełnie legalnie jeździć samochodem po mieście? To nie jest wcale zabawne. Zabawne byłoby jeżdżenie samochodem ojca, bez jego pozwolenia i bez żadnych papierów, które uprawniają cię do prowadzenia jakiegokolwiek pojazdu - to jest cool! Fajne jest też to, że gdy zrobisz sobie tatuaż, rodzice zaczną gadkę typu "będziesz spał pod mostem" (czy gdziekolwiek indziej np: bagażnik samochodu - zależy od inwencji twórczej i stopnia złości rodziców) no i właśnie fajne w tym jest to, że te gadki są rzucane na wiatr, bo do osiemnastego roku życia rodzice się tobą opiekują (są twoimi opiekunami prawnymi) no i z domu to raczej cię nie wyrzucą (bo niezbyt mogą).
Co jest fajnego w tym, że się starzejemy? Nic! Po prostu nic! Więc ciesz się młodością póki możesz!
...............
Niech wszystko wokół Ciebie pulsuje i żyje
Niech szarość odejdzie, blask od Ciebie bije...
Ciepło niech chłód przegoni, a w sercu zagości
Czas marzeń, zabawy i nieokiełznanej radości.
...............
Marzeń, do których zawsze warto dążyć, szczęścia, które nigdy o Tobie nie zapomni i wiary, bez której nie da się żyć.
...............
Kartki online:
11
All online:
783
Zalogowanych:
0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.02s, odsłon: , 07:10:55